Dołącz do nas na Facebook'u:facebook facebook.com/weterynarzdabrowa

Strona Główna < O nas

O Nas

Zaczęło się w grudniu 1990 roku zeszłego stulecia - Andrzej Kuciński i Jacek Wolski otworzyli pierwszy w Dąbrowie Górniczej Gabinet Weterynaryjny przy ul. Dąbrowskiego 13. Niewielkie pomieszczenie z widokiem na bloki, ubitą ziemią przed wejściem. Pierwszy i jedyny w Dąbrowie gabinet, do którego zaczęli schodzić pacjenci z całej okolicy. Początki były skromne. Ambitni wspólnicy w sierpniu 1994 roku połączyli siły z lek. wet. Jarosławem Mertą, który prowadził wtedy samotnie gabinet przy ul. Paryskiej w Dąbrowie Górniczej.
Już jako spółka Kuciński, Merta, Wolski otworzyliśmy Lecznicę Dla Zwierząt przy ul. Kosmonautów 6.  Działaliśmy prężnie przez kilka lat, lecz ambicja nadal pchała nas ku górze. W lecie 1997 roku  zmieniliśmy lokalizację filii z ul. Dąbrowskiego na ul. Łukasińskiego  9. Tak powstały dwie Przychodnie Weterynaryjne Kuciński, Merta, Wolski.
W ciągu wszystkich lat współpracy wciąż doskonaliliśmy swoje umiejętności, ulepszaliśmy metody diagnostyczne i lecznicze, wyposażaliśmy Przychodnie w nowe sprzęty, zatrudnialiśmy młodych, zdolnych i ambitnych pracowników, aby móc pomagać pacjentom w najbardziej kompleksowy sposób na jaki nas stać. 

Troszczymy się o każde zwierzę, które jest powierzone naszej opiece z takim samym zaangażowaniem i oddaniem. Naszą dewizą jest jakość świadczonych usług.

97b9f997b9f9